Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer 5mm gpps plastic sheet.
₹ 3450 / Sheet Get Latest Price
| Polystyrene Type | GPPS |
| Thickness | 5 mm |
| Sheet Size | 1220x2440 mm |
| Transparency | Transparent |
| Color | Black |
| Surface Finish | Glossy |
| Size | 2440 x 1220 mm |
| Usage/Application | Domestic |
| Country of Origin | Made in India |
| Design | Plain |
Minimum order quantity: 10 Sheet
Pradip Surani (Owner)
Radhe Acrylic
., Shop No. 11, Raj Estate, Navarang Para Main Road, Mavadi Plot
Rajkot - 360004, Gujarat, India